Baby Animal Pet Vet Doctor

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Detention Apps
Baby Animal Pet Vet Doctor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve çocuklarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli harika bir oyuna sa

Baby Animal Pet Vet Doctor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve çocuklarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli harika bir oyuna sahip olmalarını ve çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Baby Animal Pet Vet Doctor oyununda çocuklarınız bir veteriner olacak ve şehrin en popüler hayvan hastahanesinde çalışacaklar. Bu gün ona muayene ve tedavi olmak için birbirinden sevimli ve hepsi de yavru olan köpek, kedi, maymun, fil, panda, domuz gibi hayvanlar gelecek. Onlar çeşitli nedenler ile çok hasta olmuş ya da yaralanmışlar.

Çocuklarınız içlerinden tedavi etmek istediği birini seçecek ve oyunu oynamaya başlayacak. İlk olarak seçtiği yavru hayvanı muayene ederek neyi olduğunu teşhis edecek. Sonra da onun için gerekli olan araç - gereçleri kullanarak onu tedavi ederek iyileştirecek, yaralı olanlarında yaralarını tedavi ederek iyileştirecek. bu eğlenceli oyun tamamen ücretsizdir.

Baby Animal Pet Vet Doctor indir